تفاوت پیوندهای وبلاگ و پیوندهای روزانه چیست؟

 در اکثر سرویس های وبلاگ دهی قسمتي را به نام پیوندهای روزانه و پیوندهای وبلاگ مشاهده می کنید. در این نوشته قصد داریم تفاوت بین این دو را شرح دهیم.

پيوندهاي وبلاگ

برای بعضي از وبلاگ نویسان سوال است که تفاوت بین این دو نوع پیوند که در اکثر سرویس های وبلاگ دهی به چشم می خورد چیست؟ زيرا هر دو با اضافه کردن پیوند از طریق مدیریت، در نوار کناری وبلاگ به نمایش در می آيد.

از نظر عملکرد این دو نوع پیوندها با همدیگر تفاوت چنداني ندارند و در هر دو ثبت لینک از طريق مدير وبلاگ انجام مي شود و امکان مدیریت و تقسیم بندی در بین پیوند های موجود در یک وبلاگ انجام مي شود.

پيوندهاي روزانه معمولاً مانند یک دفتر علاقه مندی ها عمل می کند، در اين قسمت مي توانيد به ثبت پیوند های روزانه و موقت بپردازيد، مثل قرار دادن لینک صفحات مورد پسند خود، یا لینک پست ها . (در واقع در روز ممکن است با مطالب و صفحات مهم و جالبی در سایت‌ها و وبلاگ‌ها مواجه شوید که تمایل داشته باشید مخاطبان شما نیز این صفحات را مشاهده کنند. )

آموزش درج پيوندهاي روزانه

ولی در پیوندهای وبلاگ، جهت تبادل لینک به صورت دو طرفه استفاده مي شود و عموما برای پیوند دادن به یک سایت یا وبلاگ استفاده می شود، نه به یک مطلب که خود جزئی از یک وبلاگ است. 

آموزش درج پيوندهاي وبلاگ

 

 • 5 stars
  نظر از: سرباز عشق
  1397/10/02 @ 08:23:58 ب.ظ

  سرباز عشق [عضو] 

  سلام علیکم
  ممنون میشم بفرمایید کدام پیوند روی بروز بودن و تغییر آمار بازدید کنندگان وبلاگ تاثیر بیشتری دارد
  ممنون

  ــــــــــ
  با سلام و احترام
  هر دو پیوند از راه های ارتباطی برای جذب بازدیدکننده بهتر می باشد. در واقع تفاوت زیادی با هم ندارند .پیوندهای وبلاگ به صورت کلی تر می باشد ولی پیوند روزانه جزئی تر و به معرفی یک پست یا یک صفحه می پردازد. در هر دو حالت بازدیدها افزایش خواهد یافت.
  موفق باشید

 • نظر از: عابدی
  1397/09/25 @ 10:44:25 ق.ظ

  عابدی [عضو] 

  سلام ممنون

 • 5 stars
  نظر از: پینــــــــار
  1397/08/29 @ 12:47:13 ب.ظ

  پینــــــــار [عضو] 

  سلام
  جالب بود
  ممنون

 • نظر از: زكي زاده
  1397/08/29 @ 06:44:03 ق.ظ

  زكي زاده [عضو] 

  سلام
  خسته نباشید و خدا قوت
  یه سوال دارم
  1- مطالبی خاص را چطور انتخاب میکنید و روی شبکه پیشنهادات کوثرنت انتقال میدهید تا بازدید کوثربلاگ افزایش یابد
  2- مطالبی خاص را چطور در آخرین مطلب همیشه ثبت میکنید
  3- مطالبی خاص را در مطالب منتخب نیز ثابت نگه میدارید…با پوسته جدید شما خیلی چیزها قابل درک شاید فقط برای من نیست ….
  4-از تعداد نظرات و بازدید کننده هم مطللعم …ببخشید من مزاحم شدم …گاهی فکر میکنم ..من در کوثربلاگ جای اضافی را گرفته ام چون طلبه حضوری نیستم بیشتر در دانشگاهم اصلا باید در کوثربلاگ باشم یا نه ؟من بیشتر از خارج از کوثر بلاگ بازدید دارم …افراد زیادی در بین کوثربلاگ حتی عوامل اجرایی کوثربلاگ شاید بعنوان عضو من را قبول نداشته باشندو این برخورد سرد را احساس کرد ه ام …
  بهرحال اگر مزاحم هستم و مزاحمت ایجاد کردم عذر میخواهم …حلال کنید ….

  _____
  پاسخ:
  با سلام و احترام
  متشكرم.
  مطالب كوثرنت از خود رواق انتخاب مي شود ،يعني دوستان مطالبشان را با هشتگ به قلم خود و يا توليدي در رواق قرار مي دهند و پشتيبان كوثرنت زحمت بررسي مطالب و انتخاب بهترين ها را انجام مي دهند. مسلما گاهي مطالب يكساني هم در كوثربلاگ و هم كوثرنت انتخاب مي شود.
  در قسمت آخرين مطالب ،طبق نام آن آخرين مطالبي كه وبلاگ نويسان قرار مي دهند درج مي شود و اصلا ثابت نيست شما مي توانيد بعد از انتشار پست خود به اين قسمت مراجعه كنيد و مطالب خود را مشاهده نماييد.
  در مورد مطالب منتخب هم طبق معيارهايي كه براي اين نوع مطالب قرار داديم شما هم براحتي مي توانيد در ذيل پست زير اگر مطلبي داريد كه با شرايط گفته شده تطبيق دارد براي ما ارسال نماييد و هر مطلبي كه منتخب شود در اين ليست قرار مي گيرد.
  لينك جهت پيشنهاد مطلب منتخب
  http://news.kowsarblog.ir/مطالب-خود-را-منتخب-کنید
  سامانه كوثربلاگ فقط محدود به افراد خاص نيست ،امكان ثبت نام و عضويت براي تمامي افراد ايجاد شده .بسيار هم عاليست كه شما بازديدكننده هاي بيروني زيادي داريد .هر وبلاگي متناسب با فعاليت خود و نوع زمينه فعاليت مخاطبان خاص خود را دارد.
  منتظر فعاليت خوب شما هستيم.
  ان شاالله همواره موفق باشيد.

نظر دهید

آدرس پست الکترونیک شما در این سایت آشکار نخواهد شد.

URL شما نمایش داده خواهد شد.
بدعالی
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots.