راهنمای ورود به وبلاگ

راهنمای ورود به وبلاگ (بعد از تغییرات جدید سامانه یکپارچه احراز هویت)

باتوجه به پیاده سازی سامانه یکپارچه احراز هویت مرکزی برای تمامی سامانه های حوزه های علمیه خواهران، تمامی طلاب، کادر و اساتید که نام کاربری آن ها در کوثربلاگ، کد ملی ایشان بوده است، برای ورود به وبلاگ خود، گزینه ورود از سامانه یکپارچه را انتخاب نمایند. با انتخاب این گزینه، در صورتی که قبلاً احراز هویت را برای آن سیستم انجام داده باشید، بدون وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور، وارد محیط کاربری خود می شوید در غیراین صورت باید مراحل وارد کردن کدملی و شماره همراه …. را برای احراز هویت انجام دهید.
سایر کاربران (که نام کاربری آن ها کد ملی نبوده) گزینه ورود کاربران عمومی را انتخاب نمایند تا همانند گذشته با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور، به محیط کاربری خود وارد شوند.

راهنمای ورود به کوثربلاگ

- پی نوشت:
احراز هویت مرکزی چیست؟
به خاطر سپردن و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور برای استفاده از نرم‌افزارها و سامانه‌های متعدد در یک سازمان، زمان و انرژی زیادی از کاربران می‌گیرد و معایب متعددی دارد. با CAS یا SSO کاربر هنگام ورود به اولین سایت، یکبار نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد می‌کند و پس از آن می‌تواند تا مدتی (چندین ساعت) بدون وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور از سایت‌های دیگر تحت مدیریت احراز هویت مرکزی هم استفاده کند. بازیابی و تغییر کلمه عبور هم می‌تواند به صورت یک‌جا و متمرکز انجام شود.

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
نظر دهید

آدرس پست الکترونیک شما در این سایت آشکار نخواهد شد.

URL شما نمایش داده خواهد شد.
بدعالی

درخواست بد!

پارامتر های درخواست شما نامعتبر است.

اگر این خطایی که شما دریافت کردید به وسیله کلیک کردن روی یک لینک در کنار این سایت به وجود آمده، لطفا آن را به عنوان یک لینک بد به مدیر گزارش نمایید.

برگشت به صفحه اول

Enable debugging to get additional information about this error.