3
شهریور

ساخت ایمیل در گوگل

جی‌میل Gmail ایمیلی رایگان و با امکاناتی بسیار، اما ساده است که توسط سایت گوگل ارائه می‌شود.


با ارائه‌ی این سرویس، جی‌میل به سرعت جای خود را بین کاربران اینترنتی پیدا کرد. سادگی محیط جی‌میل و عاری بودن از تبلیغات بصری پرحجم، بر خلاف محیط شلوغ یاهومیل، یکی از دلایل مهم رو آوردن کاربران به جی‌میل بود.


برای ساخت یک جی‌میل به صفحه‌ی Gmail.com می‌رویم و در صفحه‌ی باز شده، بر روی عبارت Create an account کلیک می‌کنیم.صفحه‌ی جدیدی باز می‌شود که محتوی سؤالاتی است و اطلاعاتی را برای ثبت ایمیل از ما می‌گیرد.1. نام واقعی یا اسم مستعاری که برای خودمان انتخاب کرده‌ایم را وارد می‌کنیم.
2. نام خانوادگی واقعی یا مستعار خود را به انگلیسی یا فارسی می‌نویسیم.
3. کلمه یا عبارت دلخواه ما که در واقع همان آیدی جی‌میل‌مان هست را وارد می‌کنیم. این کلمه حتما باید به انگلیسی وارد شود. نام کاربری می‌تواند نام ما‌، ترکیبی از نام و نام‌خانوادگی و یا هر کلمه و عبارت با معنی یا بدون معنی دیگری باشد‌. حتی می‌تواند ترکیبی از حروف، یا حروف و اعداد باشد. حتی در انتخاب این نام کاربری می‌توان از کاراکترهایی مثل نقطه (.) هم استفاده کرد؛ اما مجاز به استفاده از کاراکتر فاصله (Space) نیستیم. تعداد کاراکترهای نام کاربری یا آیدی ما باید بین شش تا سی کاراکتر باشد و با حرف یا عدد شروع شود.


همان طور که می‌دانید، آیدی انتخابی باید تکراری نباشد. برای اطمینان از تکراری نبودن آیدی، روی دکمه‌ی check availability کلیک می‌کنیم. اگر این نام کاربری قبلا گرفته نشده باشد، گوگل با درج عبارت is available به ما اجازه‌ی ثبت آن را می‌دهد و اگر قبلا کسی آن را گرفته باشد‌، ضمن درج عبارت is not available, but the following user name are، کلمات دیگری را هم به ما پیشنهاد می‌کند که می‌توانیم یکی از آن‌ها را انتخاب کنیم، و یا اینکه به دنبال کلمه‌ی دیگری باشیم.


با پذیرش نهایی این کلمه‌، ایمیل ما به صورت username@gmail.com خواهد شد که در آن username همان کلمه‌ی انتخابی ماست.


بعد از این نوبت به انتخاب کلمه‌ی عبور می‌رسد.1. رمز عبور انتخابی‌مان را وارد می‌کنیم. رمز انتخابی باید دست‌کم دارای هشت کاراکتر از حروف و یا ترکیبی از حروف و عدد و یا علائم باشد. رمز عبور نسبت به کوچک و بزرگی حروف حساس است، پس موقع انتخاب یا وارد نمودن رمز به وضعیت دکمه‌ی Caps Lock در صفحه کلید دقت کنیم.


همین‌طور دقت کنیم که صفحه کلیدمان در حالت انگلیسی باشد تا بعدا با مشکلی مواجه نشویم. برای داشتن رمزی قوی و ایمن، بهتر است از ترکیب حروف و علائم و اعداد، و نیز بزرگی و کوچکی آن‌ها استفاده کنیم. یادمان باشد که برای پسورد از نام و نام‌خانوادگی و شناسه‌ی کاربری و روز تولد و امثال آن استفاده نکنیم تا حدس زدن آن به این سادگی‌ها میسر نباشد. از تایپ پشت سر هم اعداد، مثل 1234 و همین‌طور حروف، مانند qwert و تکرار حروف و عدد، مثل aa11 هم برای کلمه‌ی عبور باید خودداری کنیم.


خط Password strength قدرت و امنیت رمزمان را به نشان می‌دهد، و نشانه‌ی سبز رنگ Strong به معنای انتخاب رمزی مستحکم و قوی از طرف ماست.


1. پسوردی را که بالا وارد کرده‌ایم، تکرار می‌کنیم تا مطمئن شویم رمز را درست وارد کرده‌ایم.


اگر از سیستم‌های عمومی استفاده می‌کنیم و یا اشخاص دیگری نیز از کامپیوتر ما استفاده می‌کنند، یادمان باشد که علامت کنار عبارت Stay signed in را با کلیک کردن بر روی آن برداریم‌ تا نام کاربری و رمز عبور ما در سیستم ذخیره نشود. وقتی این گزینه علامت‌دار باشد، دیگر برای هر بار وارد شدن به ایمیل‌مان، لازم نیست نام کاربری و کلمه‌ی عبور را وارد کنیم. به همین دلیل معمولا کسانی که از سیستم شخصی استفاده می‌کنند، این گزینه را برای راحت‌تر شدن و سریع‌تر شدن دسترسی به جی‌میل‌شان، علامت‌دار می‌کنند.


1. اگر بخواهیم، گوگل تاریخچه‌ای از تمامی وبگردی‌هایمان ایجاد می‌کند و در دسترس‌مان می‌گذارد. و اگر نیازی به این مورد نمی‌بینیم‌، علامت کنار Enable Web History را با کلیک کردن بر روی آن برمی‌داریم‌.

 

1. مجموعه‌ای از سؤالات امنیتی در این قسمت نمایش داده می‌شود که باید یکی از آن‌ها را انتخاب کنیم. این سؤال به درد وقتی می‌خورد که رمز عبورمان را فراموش کرده باشیم. این طور وقت‌ها گوگل سؤال امنیتی‌ای را که ما موقع ثبت جی‌میل انتخاب کرده‌ایم ازمان می‌پرسد و اگر پاسخ ما به آن، مطابق با همان پاسخی باشد که در زمان ثبت ایمیل نوشته‌ایم؛ پسورد جدیدی را به ما می‌دهد.


اگر گزینه‌ی آخر را انتخاب کنیم، به ما این امکان را می‌دهد که خودمان یک سؤال به طور دلخواه برای خودمان طرح کنیم و بعد به همان سؤال دلخواه‌مان جواب دهیم.


1. پاسخ سؤال انتخابی‌مان را می‌نویسیم. سؤال و جواب را باید طوری انتخاب کرده باشیم که در ذهنمان بماند و بعد اگر لازم شد، بتوانیم ازشان استفاده کنیم. بد نیست اطلاعاتی را که موقع ثبت ایمیل وارد می‌کنیم، جایی ذخیره کنیم که اگر بعدا لازم شد، به آن‌ها دسترسی داشته باشیم.
2. در صورتیکه ایمیل دیگری داشته باشیم، می‌توانیم آن را وارد کنیم تا زمانی که رمز عبور را فراموش کردیم، گوگل آن را به این ایمیل ارسال نماید‌.
3. در این قسمت، نام کشورمان نوشته شده است. یعنی گوگل با توجه به آی‌پی سیستم ما، اسم کشورمان را به صورت پیش‌فرض می‌نویسد. اگر نام کشور صحیح نوشته نشده باشد، یا مایل باشیم آن را عوض کنیم، به راحتی می‌توانیم تغییرش بدهیم و از میان اسامی کشورهای موجود، یکی دیگر را انتخاب کنیم.
4. تاریخ تولدمان را به میلادی انتخاب کرده و طبق نمونه‌ی خود گوگل، به ترتیب ماه و روز و سال، آن را وارد می‌کنیم.


مراحل وارد کردن اطلاعات تقریبا تمام شده است. فقط وارد کردن کد امنیتی مانده است.

 

کاراکترهایی را که در تصویر نمایش داده می‌شود، باید عینا وارد کنیم. این کد امنیتی با هر بار لود شدن صفحه، تغییر می‌کند. این کد به چه دردی می‌خورد؟ به درد اینکه فقط آدم‌های هوشیار بتوانند ایمیل بسازند؛ چون بعضی ماشین‌های الکترونیکی هم هستند که به صورت خودکار، ایمیل می‌گیرند. برای اینکه از این کار جلوگیری بشود، این کد را گذاشته‌اند تا مطمئن بشوند آن کسی که دارد ایمیل را ثبت می‌کند، یک انسان است، نه یک ماشین!


با کلیک روی عبارت I accept. Create my account موافقت خود را با شرایط گوگل اعلام می‌کنیم و مراحل ثبت جی‌میل را به پایان می‌بریم.


اگر اطلاعاتی که وارد کرده‌ایم، بدون اشکال باشد، با کلیک روی این دکمه، به صفحه دیگری می‌رویم، در غیر این صورت، گوگل با خط قرمز به نکاتی که مشکل دارد، اشاره می‌کند تا آن را تصحیح کنیم.


در آخرین مرحله، گوگل عضویت ما را تبریک می‌گوید و می‌توانیم با کلیک روی عبارت Show me my account به صندوق پستی‌مان وارد شویم.


اگر قبل از ورود به صفحه‌ی ایمیل‌مان، وارد صفحه‌ی معرفی گوگل‌باز (سرویس جدید گوگل) شد، می‌توانیم با کلیک روی گزینه‌ی Just go to my inbox, I'll try Buzz later، مستقیم به صندوق پستی‌مان وارد شویم.


نمای کلی جی‌میل ما در بدو ورود به این شکل است:

 

در قسمت سمت راست بالای صفحه، آیدی جی میل ما نمایش داده می‌شود. قسمت میانی صفحه، محتویات اینباکس، یعنی ایمیل‌هایی که برایمان آمده را نشان می‌دهد که در ابتدای ورود، چند ایمیل از طرف سایت گوگل خواهیم داشت که حاوی تبریک و معرفی بخش‌های مختلف سایت است. منوی سمت چپ صفحه، دسترسی به سایر قسمت‌های ایمیل، مثل Sent Mail و Drafs را مهیا می‌کند.


سمت چپ پایین صفحه نیز مربوط به قسمت چت ایمیل است.


اگر از سیستم‌های عمومی استفاده می‌کنیم، یادمان نرود که قبل از بستن صفحه، از جی‌میل خارج شویم (Sign Out).


برای ورود مجدد به ایمیل، به آدرس Gmail.com رفته و نام کاربری (که همان آیدی جی‌میل‌مان است) و پسورد را وارد می‌کنیم.

مطمئن باشید که کار کردن با جی‌میل بسیار راحت و لذت‌بخش است.


free b2evolution skin

آدرس بازتاب برای این مطلب

Trackback URL (right click and copy shortcut/link location)

142 نظر

رتبه های کاربر
5 ستاره:
 
(56)
4 ستاره:
 
(18)
3 ستاره:
 
(13)
2 ستاره:
 
(4)
1 ستاره:
 
(22)
113 رتبه ها
میانگین رتبه کاربر:
3.7 stars
(3.7)
نظر از: azyta [بازدید کننده]  
azyta

عالیه

1394/03/27 @ 21:35
نظر از: mohammad [بازدید کننده]
mohammad

خیلی بد بود چون نتونستم بسزم

1394/03/23 @ 17:18
نظر از: امیر [بازدید کننده]  
امیر

سلام ساختم ممنون

1394/03/14 @ 01:11
نظر از: علشرضا [بازدید کننده]
علشرضا

عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووودددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد خیلی

1394/01/10 @ 16:31
نظر از: @lirez@ [بازدید کننده]  
5 stars
@lirez@

عالی بود دوستان

1393/10/11 @ 16:17
نظر از: Monif [بازدید کننده]
2 stars
Monif

با حال بود

1393/10/06 @ 18:05
نظر از: nimaa [بازدید کننده]
1 stars
nimaa

20

1393/09/02 @ 01:49
نظر از: obiii$ [بازدید کننده]
4 stars
obiii$

اگه عکسارو باکیفیت تر میزاشتی بهتر بود

1393/08/30 @ 19:38
نظر از: ویدا [بازدید کننده]
3 stars
ویدا

بد نبود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1393/07/30 @ 10:40
نظر از: ویدا [بازدید کننده]
3 stars
ویدا

بدنبود ولی ……………..

1393/07/30 @ 10:38
نظر از: raha [بازدید کننده]
5 stars
raha

خیلی خوب بود ..فقط زیادی طولانیش کردین مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییی!!!!!

1393/07/09 @ 22:39
نظر از: morteza [بازدید کننده]
5 stars
morteza

Aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiibod

1393/06/29 @ 15:49
نظر از: زهرا [بازدید کننده]
زهرا

سلام علیکم
خیلی ممنون که این مطلب رو نشر دادید، اما بهتر نیست که از سرویس های ارائه دهنده ایرانی استفاده کنیم.

______
سلام علیکم
زمان شروع این پروژه سرویس های محدودی وجود داشته اند.

1393/06/21 @ 19:51
نظر از: شقایق [بازدید کننده]
شقایق

سلام تروخدا کمکم کنید…از طریق گوگل کروم وارد صفحه جی میلم شدم اما چند روزی که وقتی وارد جی میلم میشم ارور میاد و مینویسهThis webpage has a redirect loop
در بین گزینه هاش reload هست که میزنم اما بازم باز نمیکنه…کمکم کنید خواهشا…
________
سلام
با یه مرورگر دیگه هم تست کنید رمزتن رو عوض کنید و دوباره با کروم امتحانش کنید

1393/06/06 @ 03:06
نظر از: فاطمه [بازدید کننده]
1 stars
فاطمه

این روش ساخت دیگه جواب نمی ده چون گوگل روشش رو تغییر داده . لطفا به روز باشید.
_________-
فقط نمای صفحه ثبت نام گوگل تغییر کرده است، فیلدها و محتوای کلی همین است .

1393/06/04 @ 13:05
نظر از: بهار [بازدید کننده]
بهار

سلام به نضر من اصلا نمئ تونئ يمل درست كنئ شما چه طور يمل درست كنيم شما مئ گيت
________
سلام
با همان روندی که در بالا گفته شد، فقط باید فیلدها را درست وارد کنید

1393/06/03 @ 10:15
نظر از: حسین [بازدید کننده]
2 stars
حسین

لطفا بگید از کجا وارد صفحه بشم

1393/04/09 @ 15:02
نظر از: طاهره [بازدید کننده]
طاهره

سلام میشه برام یه ایمیل بسازید من اصلا بلد نیستم

1393/04/07 @ 20:47
نظر از: DJAVAD [بازدید کننده]
1 stars
DJAVAD

ما که نفهمیدیم

1393/03/25 @ 15:25
نظر از: ریحانه [بازدید کننده]
5 stars
ریحانه

ععععععععععععععععععاااااااااااللللللللللللللیییییییییییی بود.

1393/02/26 @ 01:32
نظر از: hesam [بازدید کننده]
1 stars
hesam

چرا سایتتون بروز نیست؟الان جور دیگه ای جی میل ساخته میشه

1393/01/30 @ 12:10
نظر از: رضا [بازدید کننده]
3 stars
رضا

ممنون از راهنمایی شما ولی ما که هنوز نتونستیم یه میل بسازیم چیکار کنیم؟

1393/01/27 @ 10:03
نظر از: بیتا [بازدید کننده]
4 stars
بیتا

سلام وقتی میزنم مرحله بعدی نمیاد باید چی کار کنم؟

1393/01/22 @ 18:49
نظر از: maral [بازدید کننده]  
4 stars
maral

خوب بود

1393/01/17 @ 19:25
نظر از: فرهاد [بازدید کننده]
4 stars
فرهاد

خیلیخوبه

1393/01/15 @ 21:58
نظر از: محمدمهدی ملاحسنی [بازدید کننده]
3 stars
محمدمهدی ملاحسنی

خاک تو سرتون با این وبلاک ساختنتون
_____
تاسف میخورم براتون … همین !

1392/12/07 @ 16:49
نظر از: امیدرضا [بازدید کننده]
5 stars
امیدرضا

واقا ممنون

1392/12/05 @ 23:19
نظر از: بهرام [بازدید کننده]
5 stars
بهرام

lمرسی راهنمایتان

1392/12/04 @ 02:02
نظر از: nima [بازدید کننده]
3 stars
nima

mer30

1392/11/27 @ 22:23
نظر از: زهراامیری [بازدید کننده]
5 stars
زهراامیری

مرسی عزیز عالی بود

1392/11/27 @ 20:38
نظر از: هومن [بازدید کننده]
5 stars
هومن

خوب بود

1392/11/18 @ 13:04
نظر از: هومن [بازدید کننده]
1 stars
هومن

خوشم نیومد

1392/11/18 @ 13:03
نظر از: ماندانا [بازدید کننده]
5 stars
ماندانا

عالی مرسی ممنون

1392/11/17 @ 12:03
نظر از: بهراد [بازدید کننده]
4 stars
بهراد

خوبه

1392/11/15 @ 17:50
نظر از: parsa [بازدید کننده]
4 stars
parsa

سایت خوبی است

1392/11/15 @ 15:37
نظر از: pari [بازدید کننده]
pari

be dard nkhor bod

1392/11/02 @ 22:24
نظر از: omid faraji [بازدید کننده]
5 stars
omid faraji

نظری ندترم

1392/10/23 @ 19:05
نظر از: mahsa [بازدید کننده]
5 stars
mahsa

مرسی

1392/10/22 @ 14:27
نظر از: MOoOokhe [بازدید کننده]
1 stars
MOoOokhe

مزخرف بود

1392/10/19 @ 22:21
نظر از: ال آرا [بازدید کننده]
5 stars
ال آرا

مر30 عااااااااااااااااااااااالی بود دستت گلت درد نکنه بازم میسی

1392/10/15 @ 19:27
نظر از: khar [بازدید کننده]
1 stars
khar

خیلی بد و دیوونه بازی بود

1392/10/12 @ 18:13
نظر از: امین [بازدید کننده]
2 stars
امین

س.چاکریم خوووووووووب بووووووود

1392/10/11 @ 22:40
نظر از: عسل [بازدید کننده]
5 stars
عسل

عععععععععععععااااللیییییی بود ممنون.

1392/10/11 @ 14:11
نظر از: 1 [بازدید کننده]
1 stars
1

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

1392/10/04 @ 19:00
نظر از: faeze [بازدید کننده]
5 stars
faeze

عالی بود عزیزم

1392/09/30 @ 15:10
نظر از: میثم [بازدید کننده]
1 stars
میثم

میگه اتصال غیر غابل
اعتماد

1392/09/27 @ 14:05
نظر از: دانیال موحد [بازدید کننده]
5 stars
دانیال موحد

خیلی ممنون از این وبلاگ عالی

1392/09/25 @ 13:27
نظر از: علیرضا [بازدید کننده]
5 stars
علیرضا

خیلیخوب بود

1392/09/13 @ 15:51
نظر از: علی [بازدید کننده]
1 stars
علی

چرا هر کاری می کنم ایمیل نمی تونم بسازم!!!!·

1392/09/06 @ 21:58
نظر از: jas [بازدید کننده]
4 stars
jas

ممنون
خیلی راحت بود

1392/08/26 @ 20:04
نظر از: علیرضا [بازدید کننده]  
4 stars
علیرضا

خیلی خوب راهنمایی کردین عالیه

1392/08/14 @ 04:33
نظر از: us [بازدید کننده]
3 stars
us

سلام خیلی خوب بود فقط یه سوال اگه میشه بگید چه جوری می تونم با ورود به جمیل دیگه idمن نباشه ممنون
_________–
سلام
اگر منظورتان این است که اسم تان باقی نماند باید موقع خروج sign out کنید

1392/07/14 @ 20:39
نظر از: ستایش [بازدید کننده]
4 stars
ستایش

لام فرم ثبت نام ایمیل من به زبان عربی باید چیکار کنم تا با اینگلیسی تبدیل بشه ممنون میشم اگه زودتر جوابمو بدین.
_______________
سلام
درست متوجه سوال شما نشدم. اگر کیبوردتان روی عربی تنظیم شده خوب از طریق آیکون زبان کنار ساعت روی انگلیسی تغییر دهید

1392/06/30 @ 15:07
نظر از: نيكي [بازدید کننده]
نيكي

ببخشيد منظورتونو نفهميدم؟؟ سوال من اينه كه چه طوري وارد فيس بشم؟؟؟ خواهشا كاملا راهنماييم كنيد؟؟؟ براي اين كار نرم افزار خاصي لازمه؟؟؟؟ اگه ممكنه يه پست به اين موضوع اختصاص بديد.
__________
عزیزم شما برای ورود به فیس بوک به علت ف*ی*ل*ت*ر بودنش ف*ی*ل*ت*ر ش*ک*ن نیاز دارید . می توانید در گوگل سرچ کنید نرم افزارهای مربوطه یا خرید وی پی ان و غیره

1392/06/28 @ 19:47
نظر از: نيكي [بازدید کننده]
نيكي

سلام اگه ممكنه زودتر جواب كامنتمو بديد

1392/06/26 @ 10:16
نظر از: نيكي [بازدید کننده]
نيكي

سلام لطفا برام توضيح بديد چه طوري ميتونم وارد فيسبوك بشم؟؟؟؟

1392/06/24 @ 16:09
نظر از: نيكي [بازدید کننده]
نيكي

سلام اگه ميشه توضيح بديدچه طوري ميت.نم وارد فيسبوك بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ باتشكر
__________-
سلام. طبیعتا به یک فیلتر شکن نیاز دارید
موفق باشید

1392/06/24 @ 16:02
نظر از: زهرا [بازدید کننده]
1 stars
زهرا

به دردم اصلا نخورد سایتتون

1392/06/21 @ 22:58
نظر از: FERESHTEH [بازدید کننده]
5 stars
FERESHTEH

واقعا مرسی کاش همه چی تو ایران به این خوبی بود

1392/06/20 @ 19:42
نظر از: محمدعلی [بازدید کننده]
5 stars
محمدعلی

ازادی کلام

1392/06/14 @ 11:54
نظر از: مهدی [بازدید کننده]
5 stars
مهدی

o,f

1392/06/13 @ 12:36
نظر از: مهدی [بازدید کننده]
3 stars
مهدی

بااینکه موقع ورودبه جیمیل خودم اطلاعات رودرست واردمیکنم ولی میگه اشتباه میباشد من بایدچیکارکنم

1392/06/12 @ 21:32
نظر از: حدیث [بازدید کننده]
5 stars
حدیث

سلام خوبی خیلی ممنون از راهنمای که می کنین

1392/06/10 @ 15:15
نظر از: نیما [بازدید کننده]
5 stars
نیما

عالی لود

1392/06/09 @ 15:26
نظر از: ابوالفضل [بازدید کننده]
ابوالفضل

سلام
راستش من یه وبلاگ دارم با این عنوان:
کدکن-تلخبخش
میتونین ازش بازدید کنین و منو تو امر ساخت یه وبلاگ مث وبلاگ خودتون یاریم کنین؟
منتظر نظرتون تو وبلاگم هستم….

1392/06/08 @ 23:44
نظر از: shiva [بازدید کننده]
4 stars
shiva

خیلی خوب بود ممنون

1392/06/08 @ 14:26
نظر از: فافا [بازدید کننده]
5 stars
فافا

گذرواژه ام رافراموش کردم چکارکنم
___________
از طریق سوال محرمانه و موبایلی که موقع ثبت نام وارد نموده اید اقدام کنید

1392/06/07 @ 19:49
نظر از: grlhk [بازدید کننده]  
1 stars
grlhk

باسلام چرا سایت جیمیل باز نمی شه لطفا کمک کنین
__________-
سلام
با https امتحان کنید

1392/05/31 @ 17:58
نظر از: مهرداد [بازدید کننده]
مهرداد

تفاوت ایمیل و جیمیل بیشتر تو چیه ؟ممنون از شما
______
جفتشون یکیه- جیمیل یک سرویس دهنده ایمیل است

1392/05/30 @ 21:11
نظر از: ahmadreza [بازدید کننده]
5 stars
ahmadreza

ممنون

1392/05/30 @ 09:31
نظر از: الهام یوسف گنجعلی [بازدید کننده]
4 stars
الهام یوسف گنجعلی

عالی بود ممنون

1392/05/25 @ 13:37
نظر از: nasim joon [بازدید کننده]
5 stars
nasim joon

thanks.

1392/05/21 @ 14:20
نظر از: نسیم [بازدید کننده]
5 stars
نسیم

مرسی،خیییییییییییییلی خوب بود

1392/05/21 @ 14:17
نظر از: حمد [بازدید کننده]
1 stars
حمد

مزخرف ترین وبلاگ دنیاست بد ترینو بدترین

1392/05/15 @ 20:05
نظر از: محسن [بازدید کننده]
3 stars
محسن

خوب بود داش…………..

1392/05/13 @ 22:31
نظر از: SAHAR [بازدید کننده]
5 stars
SAHAR

عالی بود ممنونم ازتون.

1392/05/13 @ 13:29
نظر از: فاطمه [بازدید کننده]
فاطمه

هر کاری میکنم سایت باز نمیشه

1392/05/12 @ 15:50
نظر از: farzam [بازدید کننده]
5 stars
farzam

سلام

1392/05/10 @ 18:55
نظر از: محمد [بازدید کننده]
5 stars
محمد

خوب است .

1392/05/09 @ 14:01
نظر از: محمد [بازدید کننده]  
5 stars
محمد

خوب وعالی بود مچکرم.

1392/05/09 @ 13:50
نظر از: جواد کرده [بازدید کننده]
3 stars
جواد کرده

خوبه
ژوردی سپاس

1392/05/06 @ 16:52
نظر از: Mrsana [بازدید کننده]
5 stars
Mrsana

خوب بود،مرسي!

1392/05/02 @ 01:21
نظر از: نيكي [بازدید کننده]
نيكي

سلام ببخشيد يه سوالي داشتم براي وارد كردن ادرس ايميلم چه طور ميتونم از دكمه ي اتساين استفاده كنم اخه لپتاب من اين دكمه رو نداره خواهش ميكنم راهنماييم كنيد
__________
سلام علیکم
در کادر جستجوی منوی استارت ویندوز تایپ کنید: osk و اینتر را بزنید
از کیبور مجازی برای یافتن این حرف در کیبوردتان استفاده کنید

1392/04/26 @ 17:15
نظر از: نيكي [بازدید کننده]
نيكي

سلام ببخشيد يه سوالي داشتمبراي وارد كردن ادرس ايميلم چه طور ميتونم از دكمه ي اتساين استفاده كنم اخه لپتاب من اين دكمه رو نداره خواهش ميكنم راهنماييم كنيد

1392/04/26 @ 17:14
نظر از: امیر [بازدید کننده]
1 stars
امیر

خیلی بد بو

1392/04/26 @ 15:58
نظر از: رويا [بازدید کننده]
رويا

سلام.باتشكرازراهنمايي تان اما من هم چنان دربازكردن صفحه ي ساختن ايميل مشكل دارم واينبار اين پيام را دريافت مي كنمthe severs security certificate is not yet valid.
منتظرراهنمايي تان هستم.
_____________
سلام
شما باید ساعت سیستم خود را همگام سازی کنید . توضیحات مرحله به مرحله زیر به شما طریقه انجام این کار را نشان خواهد داد .

از قسمت Task bar ویندوز خود Date/Time Setting را باز کنید .

مقدار صحیح زمان و تاریخ را تنظیم کنید .
اکنون به زبانه Internet Time Zone بروید .

بر روی دکمه Update Now کلیک کنید تا اینکه شروع به همگام سازی زمان سرور اینترنت شما کند .
بعد از چند ثایه شما پیغامی در یافت خواهید کرد که به شما می گوید have synchronized correctly with server date and time .
باید مشکل شما با انجام این مراحل حل شده باشد

1392/04/23 @ 16:44
نظر از: رويا [بازدید کننده]
رويا

سلام.باتشكرازراهنمايي تان اما من هم چنان دربازكردن صفحه ي ساختن ايميل مشكل دارم واينبار اين پيام را دريافت مي كنمthe severs security certificate is not yet valid.

1392/04/22 @ 18:55
نظر از: رويا [بازدید کننده]
رويا

سلام.من موفق به ساخت ايميل نشده ام واين پيام رومي ده.sever not foundلطفا راهنمايي كنيد.باتشكر
____
سلام
احتمالا با https وارد نشده اید.
آدرس رادرست وارد کنید

1392/04/20 @ 16:31
نظر از: مهدی [بازدید کننده]
5 stars
مهدی

خیلی خوب بود ممنونم

1392/04/18 @ 12:09
نظر از: zari [بازدید کننده]  
5 stars
zari

عالی بودمرسی

1392/04/17 @ 18:21
نظر از: علی [بازدید کننده]
5 stars
علی

خیلی عالی بود

1392/04/06 @ 21:08
نظر از: مائده [بازدید کننده]
مائده

بايدبه چه ترتيبي عمل كنم

1392/04/05 @ 13:47
نظر از: مائده [بازدید کننده]
مائده

mozilla firefox هستش.باتشكر
________
اینجا را بخوانید:
http://clients.mamboserver.biz/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=52

1392/04/05 @ 13:18
نظر از: مائده [بازدید کننده]
مائده

سلام.اصلااين صفحات براي من باز نمي شه واين پيام رو ميدهTHIS CONNECTION IS UNTRUSTED ممنون مي شم به طور واضح وروشن توضيح بديد………….
________

سلام
این اررو به خاطر این هستش که مرورگرتون سایتی که میخواید باز کنید رو نا امن تشخیص میده چون از پروتکل HTTPS میخواید استفاده کنید !

در صورتی که از سایت مورد نظرتون اطمینان دارید ، میتونید اون رو نادیده بگیرید !

روش نادیده گرفتنش هم بسته به نوع مرورگرتون فرق داره !

مرورگرتون چیه ؟

1392/04/05 @ 10:55
نظر از: نیلو [بازدید کننده]
نیلو

هنوز نساختم
ببینم چی میشه

1392/03/31 @ 22:17
نظر از: maryam [بازدید کننده]
4 stars
maryam

Hey.thanks a lot my friend.IT was gooooood……

1392/03/27 @ 21:49
نظر از: محمد [بازدید کننده]
5 stars
محمد

خیلی عالی بود

1392/03/27 @ 12:50
نظر از: Aliahrari [بازدید کننده]
5 stars
Aliahrari

Allllllllhhh

1392/03/18 @ 21:49
نظر از: ناشناس [بازدید کننده]
1 stars
ناشناس

خيلي كم است

1392/03/11 @ 15:17
نظر از: afsoun [بازدید کننده]
1 stars
afsoun

ماله من باز نشد چیکار کنم اصلا جیمیل باز نمیشه
________________
با HTTPS امتحان کنید

1392/03/07 @ 19:58
نظر از: گلین [بازدید کننده]
گلین

سلام…….
عجب……
خوب بود …..

1392/03/06 @ 11:11
نظر از: hanie [بازدید کننده]
5 stars
hanie

Vaqean Ali bud,az tahe del mersiiii

1392/03/05 @ 23:54
نظر از: m.k [بازدید کننده]
5 stars
m.k

سلام ایا میتوان از ایمیل گوگل یعنی همان جیمیل به ایمیل یاهو پیام یا ایمیل فرستاد ممنو
_________
سلام
بله میتوان

1392/02/27 @ 14:35
نظر از: مهسا [بازدید کننده]
5 stars
مهسا

دستتون درد نکنه جمیلم فارسیه بعد این که میرم توش وقتی کارم تموم شد چیکارکنم که دیگه روکامپیوتر نت یا جاهایه دیگه آدرسم نمونه وکسی ازش استفاده نکنه قربونتون
______
در بالای صفحه سمت راست گزینه sign out یا خروج از کاربری

1392/02/24 @ 11:48
نظر از: مهدی [بازدید کننده]
1 stars
مهدی

نمی شد ساده تر بگی هنگ کردم

1392/02/18 @ 20:28
نظر از: ali akbr [بازدید کننده]  
3 stars
ali akbr

متوسط عکس هایش نمیاد

1392/02/03 @ 13:16
نظر از: احمد [بازدید کننده]
احمد

ممنون عالی توضیح دادین

1392/01/29 @ 18:38
نظر از: علي [بازدید کننده]
1 stars
علي

چرا وارد سايت gmail.com نميشود
______

به صورت زیر آدرس را بنویسید :
https://mail.google.com

1392/01/22 @ 10:20
نظر از: رضادلشاد [بازدید کننده]
2 stars
رضادلشاد

چرا پسورد دارد
_________
متوجه سوال شما نشدم …

1392/01/15 @ 14:33
نظر از: vahid [بازدید کننده]
vahid

Hi,اگه میشه توضیح بدید چگونه ایمیلی را که ساختیم حذف کنیم ؟
ممنون
_____________

ابتدا وارد صندوق پستی وب میل خود شده و سپس از منوی بالای صفحه ایمیل گزینه my services را انتخاب نمایید واز صفحه باز شده قسمت my services گزینه Edit رانتخاب نمایید وپس از آن شما وارد صفحه حذف ایمیل و کلیه اطلاعات شخصی و نام اکانت میشوید در این صفحه گزینه دوم را مبنی بر بستن وحذف تمامی سرویسهای گوگل انتخاب نموده و در صفحه جدیدی که باز می شود تمام فیلدها را به حالت فعال (یا چک باکس پر)در آورده و در کادر وسط صفحه فقط رمز عبور خود را نوشته و متعاقب آن دکمه تایید حذف را بزنید در این حالت برخلاف سرویس یاهو و هات میل دیگر مهلت 120 روزه به شما داده نخواهد شد وتمام اطلاعات میل باکس و پروفایل شما برای همیشه پاک و از بین خواهد رفت.

1392/01/09 @ 11:55
نظر از: nazanin [بازدید کننده]  
1 stars
nazanin

اصلا داخل سايتي كه شما رفتيد هيچي نمياد همش ميگه ارورbf

1392/01/08 @ 18:41
نظر از: sina2 [بازدید کننده]
5 stars
sina2

عالیییییییی

1392/01/05 @ 13:23
نظر از: دانیال [بازدید کننده]
5 stars
دانیال

veeeeeerrrrrryyyyy عالی بود عزیزم

1392/01/02 @ 17:13
نظر از: aziz [بازدید کننده]
4 stars
aziz

سلام من ایمیل درست کردم اما نمیدونم چجوری زبانش را تعغییر دهم به زبان فارسی میشه کمکم کنید ممنون

1391/12/20 @ 13:20
نظر از: فایسان [بازدید کننده]
5 stars
فایسان

خوب بود

1391/11/25 @ 13:45
نظر از: ha;hk [بازدید کننده]
4 stars
ha;hk

كدام سايت
___
منظورتون چیه کدام سایت؟ gmail.com دیگه . ابتدای متن هم گفته شده …

1391/11/16 @ 23:56
نظر از: kk [بازدید کننده]
1 stars
kk

من اصلا نتونستم ایمیل بسازم کمکم کن چیزی که می گی نمی اره اصلا

1391/11/15 @ 16:35
نظر از: 2333 [بازدید کننده]
5 stars
2333

خیلی خوب بود

1391/11/10 @ 13:39
نظر از: majid [بازدید کننده]
4 stars
majid

tnhj odgd o,f f,n

1391/11/07 @ 22:36
نظر از: m [بازدید کننده]
5 stars
m

عالیه

1391/11/07 @ 21:54
نظر از: arsalan [بازدید کننده]
5 stars
arsalan

ALI

1391/11/02 @ 16:01
نظر از: محمد [بازدید کننده]
5 stars
محمد

من از این سایت بخا طر این که برای هر کس میتواند داخل ان باشد رازی ام با عرض خسته نبا شید

1391/10/28 @ 21:52
نظر از: amir reza [بازدید کننده]  
4 stars
amir reza

800کمتونه

1391/10/13 @ 12:46
نظر از: صب [بازدید کننده]
3 stars
صب

خوبه

1391/10/11 @ 15:58
نظر از: alireza [بازدید کننده]
5 stars
alireza

tnx

1391/10/08 @ 09:54
نظر از: محمدعلی [بازدید کننده]  
5 stars
محمدعلی

ممنونم توپ توپ…

1391/09/20 @ 19:55
نظر از: نوید [بازدید کننده]  
5 stars
نوید

سلام خیلی ممنون عالی بود

1391/09/06 @ 21:56
نظر از: یاسمن [بازدید کننده]
1 stars
یاسمن

قطعابهترم میشی

1391/08/27 @ 20:14
نظر از: حمیدرضا محمدحسینی [بازدید کننده]
3 stars
حمیدرضا محمدحسینی

موافقم

1391/06/29 @ 15:37
نظر از: ali [بازدید کننده]
5 stars
ali

خیلی عالی

1391/06/27 @ 14:52
نظر از: امیر علی [بازدید کننده]
امیر علی

برای تغییر اسمی که تو شماره ی 1 اومده باید چه کاری کنم

_____
سلام
باید وارد اکانتتون بشید و سپس
با کلیک روی تصویر خودتون در سمت راست بالای صفحه گزینه
view profile
را بزنید
از اونجا به بعدش مشخصه بقیش
میتونید اسم و .. را تغییر بدهید

1391/06/20 @ 20:14
نظر از: جاسم [بازدید کننده]
5 stars
جاسم

ما اهوازی ها ازتون متشکریم

1391/05/25 @ 01:00
نظر از: saha [بازدید کننده]  
5 stars
saha

aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiibood

1391/05/09 @ 14:21
نظر از: حسین [بازدید کننده]  
1 stars
حسین

حداقل یک ایمیل اماده برا اس تفاده بزارین
_______
ایمیل رو خود شما زحمتش رو میکشید میسازید. ایمیل عمومی معنا نمیدهد

1391/05/09 @ 13:36
نظر از: فرزاد [بازدید کننده]
5 stars
فرزاد

خیلی خوبه

1391/05/06 @ 12:38
نظر از: Ms.N [بازدید کننده]
4 stars
Ms.N

از متنی که در اختیار ما گذاشته اید متشکرم.

1391/04/17 @ 18:06
نظر از: AHMAD REZA [بازدید کننده]  
3 stars
AHMAD REZA

خیلی خوبه

1391/04/15 @ 15:59
نظر از: لیدا [بازدید کننده]
5 stars
لیدا

خیلی خوبه

1391/03/22 @ 22:04
نظر از: عباس [بازدید کننده]
5 stars
عباس

سیستم خوبی است

1391/01/04 @ 15:26
نظر از: ALI [بازدید کننده]
5 stars
ALI

ممنون از وبلاگتان

1391/01/02 @ 20:25
نظر از: ALI [بازدید کننده]
5 stars
ALI

its not bad

1391/01/02 @ 20:22
نظر از: فاطمه [بازدید کننده]
4 stars
فاطمه

ممنون از وبلاگتون

1390/10/11 @ 14:38