کوثربلاگ، سرویس وبلاگی ویژه بانوان

از آغاز گسترش وبلاگ نویسی، سرویس های وبلاگی متفاوتی پا به عرصه فضای مجازی گذاشته‌اند. وب سایت های ایرانی سرویس دهنده وبلاگ نیز مخاطبان بسیاری داشته اند و وبلاگ های زیادی را در دل خود جای داده اند. اما امروزه در عرصه دانش و فناوری، گرایش به سمت فعالیت های حرفه ای و تخصصی افزایش پیدا کرده است و به همین دلیل در وبلاگ نویسی نیز سرویس دهنده های تخصصی به میان آمده اند.

سیستم های وبلاگ نویسی ویژه نویسندگان، افراد حقوق دان و … از این دست هستند. از این رو کوثربلاگ بعنوان تنها سرویس وبلاگ نویسی ویژه بانوان فعالیت می کند و محیطی مناسب برای وبلاگ نویسی بانوان با هدف تولید محتوای فرهنگی مذهبی بومی و ارائه الگوی صحیح زن مسلمان و سبک زندگی بانوان مسلمان در فضای مجازی فراهم کرده است.

 

مطالب مرتبط:

ویژگی های کوثربلاگ نسبت به سایر سرویس های وبلاگی

 • نظر از: مدرسه علمیه کوثر اصفهان
  1397/07/28 @ 11:19:32 ق.ظ

  مدرسه علمیه کوثر اصفهان [عضو] 

  سلام
  اگه میشه آموزش کوثرنتم بزارین

 • نظر از: کوثر خادمی
  1397/07/10 @ 10:01:14 ب.ظ

  کوثر خادمی [عضو]

  سلام.من وبلاگم را ثبت کردم ولی متاسفانه ادرس ایمیل را اشتباه تایپ نمودم وبرای فعال شدن وبلاگم باید به ایمبلم وارد شوم.ایا می توانید من را کمک کنید؟باتشکر

  ____________
  با سلام و احترام
  براي ساخت وبلاگ حتما از طريق كوثرنت اقدام كنيد .وارد سايت كوثرنت شويد و روي ورود به سامانه ها كليك نماييد سپس قسمت كوثربلاگ را انتخاب نماييد و مشخصات خود را تكميل نماييد.
  به لينك زير مراجعه نماييد.
  http://support.kowsarblog.ir/%D8%A7%DB%8C%D9%86%D9%81%D9%88%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%88%D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%AF-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D9%88%D8%AB%D8%B1

نظر دهید

آدرس پست الکترونیک شما در این سایت آشکار نخواهد شد.

URL شما نمایش داده خواهد شد.
بدعالی

درخواست بد!

پارامتر های درخواست شما نامعتبر است.

اگر این خطایی که شما دریافت کردید به وسیله کلیک کردن روی یک لینک در کنار این سایت به وجود آمده، لطفا آن را به عنوان یک لینک بد به مدیر گزارش نمایید.

برگشت به صفحه اول

Enable debugging to get additional information about this error.